Článek obzvláště vhodný pro poslance parlamentu ČR

Prof. Dr. Andreas Michalsen  je profesorem klinické přírodní medicíny na Charité, univerzitní klinice při Humboltově univerzitě, a primářem oddělení přírodní medicíny v berlínské Immanuelově nemocnici a dále je také autorem knihy Léčení silou přírody.

Dal jsem si záležet na vypsání obsáhlého popisu lékaře, který propojil školskou medicínu s tradičními medicínami, které jsou staré stovky či tisíce let. I na mě to bylo docela dost, popsání využití pijavic při léčbě artróz či pozitivní účinky pouštění krve na vysoký krevní tlak…. Je dobře, že se propojuje to nejlepší z konvenční medicíny a medicíny, která byla prověřená staletími. A pozor není to jen prof. Michalsen, ale na oddělení přírodní medicíny jsou všichni erudovaní „klasičtíi“ lékaři, kteří poskytují akupresuru, homeopatika, ajurvédskou diagnostiku  a další a další léčebné postupy v naordinovaném zdravotním plánu, který si odnáší klient po své diagnostice. Zde je odkaz s googlovským překladem.

Co už ve světě frčí?
Zde je googlovský překlad.  

Blbý je, že i v Německu se takto léči jen lidé, kteří si tuto léčbu mohou dovolit zaplatit sami. Zdravotní pojištění se na tuto léčbu nevztahuje. Vzniká tak paradoxní situace, že ten, kdo se o sebe chce starat, chce být zdráv a stojí tak zdravotní pojišťovnu méně peněz si musí pro svou preventivní péči či uzdravení, sáhnout do vlastní kapsy pro další peníze mimo hrazené zdravotní pojištění.

Chcete vykročit na cestu ke ZDRAVÍ?