Reference

Téma, které je pro většinu lidí velmi obtížné na uchopení, bylo zasazeno tak, aby si v něm každý našel TO SVÉ. Workshop vidím především na “otevírání hlav” a zamyšlení se nad sebou samým.  

Ivona G.

Super den. Poznání – vím, že nic nevím – co děláš, to dělej s láskou, spousta inspirace, ale vymyslet si to budu muset sama. Děkuji.

Hanka P.

Shrnutí zkušeností ze života, sebepochopení, výborný relax, přehození výhybky, pro mnohé restart v myšlení, aktivitách a činnosti. Setkání s příjemnými lidmi, komunikace, výměna, ale v mnohém shoda názorů.

Charlie R.

Proč mít tyto informace? Žijeme v době informací. Přicházejí k nám ze všech směrů. Je důležité mít pochopení, které informace jsou pro nás přínosné. Vytvářet svůj život ke své radosti a spokojenosti. Mít zodpovědnost ve svých rukou.

Norbert H.

Pochopení sebe sama je ta nejdůležitější věc na světě a není nic lepšího, než mít společnost lidí, se kterými si lze otevřeně promluvit. Na chvilku se zastavit a vzájemně se obohatit svými názory a zkušenostmi. Tento workshop mi pomohl zamyslet se nad důsledky našich jednání a nad lepším pochopením smyslu života a to vše ve velice příjemné pozitivní atmosféře. Všem mohu vřele doporučit.

Honza R.

Jde to i bez mobilu. Nejsem úplný příznivce duchovních věcí. Jsem spíš realista a věřím sobě, ale určitě mi to dalo spoustu myšlenek a nápadů. Trochu na sobě zapracuji, vím kde mám rezervy. Pochval Janu za dobré polévky a Josefa za další občerstvení. Cítila jsem se u Tebe velmi příjemně a děkuji za pozvání. Doufám, že se nevidíme naposled. Díky.

Věra W.

Setkání i náplň dne skvělá. Osobně si však myslím, že pro mnoho lidí těžké téma, jelikož padaly otázky, které si ani oni sami nepoloží a neznají na ně odpověď. Z mé úvahy vyplývá, že v podstatě neznají sebe sama. Konkrétně: talenty, smysluplnost, poslání. Osobně se o tuto problematiku zajímám a rád poslouchám názory druhých. Ve spojení s mým poté přemýšlím nad svým posláním. Jsou lidé, kteří by potřebovali delší školení, aby si vůbec uvědomili sebe sama. Že by pobyt ve tmě? 🙂

Míra S.

Smysluplnost zde je. Akcentoval bych konkrétní příklady a méně teorie. Bylo to krásné a cítil jsem se spokojeně. 🙂

Tomáš P.

Za mě to bylo OK.

Jiří

Velká výzva k sebereflexi. Začátek nové cesty. Nebude jednoduchá, ale co nové je jednoduché. Ani chvíli jsem se nenudil. Jeden z nenáročnějších seminářů, co jsem absolvoval.

Dalibor K.

Velmi se mi zde líbilo. Když je něco příjemné, čas utíká moc rychle. A tady to letělo neskutečně. Už je mi líto, že je pro dnes konec. Setkal jsem se dnes s úžasnými lidmi, mnoho mě toho obohatilo a budu z toho dlouho čerpat. Překvapilo mě, jak moc do hloubky lze zajít. Velmi propracovaný systém modulů a jejich návaznost. Objevil jsem věci, nad kterými jsem moc nepřemýšlel. Rád se zase příště přihlásím. Moc děkuji za vše.

Lukáš U.

Všichni to víme, tyto věci nejsou neznámé. Jen je jakoby nechceme znát. Je věru těžší uvědomit si, že máme za sebe plnou odpovědnost. Náš život je plně a jen v našich rukou. Nikdo jím necloumá  🙂

Marek T.

Proč se zúčastnit workshopu? Zastavit se, udělat si v sobě pořádek, mít spokojený život.

Josef V.

Cítil jsem se tady velmi dobře. Zažil jsem mnoho zajímavých názorů. Dost věcí jsme jen nakousli (jinak to ani za den nešlo). Rád se tady objevím i příště.

Honza M.

Skvělý „hygienický den“. Děkuji.

Vašek Š.

Na prvním místě chci poděkovat za pozvání, protože tento celý den byl pro mě velmi příjemný a inspirující. Odcházím s dobrým pocitem a to hlavně z důvodu toho, že jsem se opravdu dokázala zastavit a zapřemýšlet nad svým životem. Nicméně jsem zjistila, že mám před sebou spoustu práce, kterou na 100% nechci posouvat na NEURČITO, ale jít vstříc novým VÝZVÁM, bojovat a dojít k vysněnému a spokojenému životu a proto děkuji znovu za příležitost a možnost být TADY. P.S: Sešit si doplním i s termíny, vzhůru DO BOJE 🙂

Petra K.

Odnáším si více informací. Nedokážu najít můj supertalent (tady jsem se zaseknul). Aspoň vím na čem pracovat.

Pavel

Obsahově OK. Byl to příjemně strávený čas se spoustou inspirace.

Tomáš P.

LÁSKA!

Petr K.

Super den v super kolektivu a bez mobilu! Zapřemýšlení nad věcmi, které „normálně“ neřeším. Uvědomění svých silných stránek. Zjištění co mě baví. Vyslechnutí názorů ostatních. Nutnost se zastavit a podívat se na život (souk. / pracovní) s nadhledem. Uvědomění si čeho chci dosáhnout nebo co potřebuji ke spokojenému životu. Ps. Výborné místo a občerstvení.

Martin V.

Pro mne to bylo srovnání a možná i konfrontace názorů na smysl existence. Konfrontace je vždy obohacující, protože i válec může být pro někoho kruh, pro jiného obdélník, záleží, ze které strany se dívá. Tady vidíme jen odraz skutečnosti. Ta pravá skutečnost nás teprve čeká. Alespoň já jsem o tom přesvědčená.

Ivon Š.

Pro mě velké naplnění, děkuji. Cítím se svobodně, lehce a SPOKOJENĚ. Došla jsem k hromadě uvědomění a teď “HURÁ” jdeme to vše aplikovat do reality. Vstříc krásnějším a spokojenějším zítřkům.

Bohdana B.

Doporučuji. Myslím si, že si na tomto workshopu najde každý své pochopení nebo třeba i utvrzení, že jde tou správnou cestou a není ve slepé uličce. A pokud ve slepé uličce je, tak třeba najde cestu. S láskou F.L.

František L.

Naučit se pojmenovat nehmatatelné/jemné věci (ego, emoce, šťávy). Rozšifrovat motivaci / najít místo. Roztáhnout hlavu. Vystoupit z role „individua“ – see the bigger picture.

Bára G.

Opět jsi nezklamal, obohatilo mě to, už vím, že LÁSKA existuje. Udělám si pořádek v sobě a znám konečně smysl života. Máš to tady moc hezké, je to pro mě inspirace. Věřím, že se nevidíme naposledy. Určitě pokračuj. Nezodpovězených témat je ještě mnoho.

Igor

Jsem nesmírně spokojen. Uvědomil jsem si, že i zásadní životní změna mi nemůže způsobit posun do mnou nechtěného prostoru. Velmi příjemně prožitý den.

Vladislav Ch.

Děkuji za velmi přínosný a inspirativní workshop v příjemné atmosféře, s príma lidmi a tématem jež mě dostalo neboť stále neznám tu svoji cestu ke spokojenosti, ale vynasnažím se dnešní den využít k pozitivní změně ve svém životě. Moc děkuji.

Saša Ch.

Velice pěkné. Přidat zkušenosti z byznysu, konkrétní příklady. Já tedy neumím moc vypisovat pocity na papír, tak moc nevím co psát, ale bylo to pěkné.

Vítek

Smysluplné setkání. Očekávání naplněna, věřím, že jsme byli použitelné publikum. Den byl super. Cvika a předměty byly vyvážené, Tvůj názor nebyl téměř patový, což tak asi mělo být. Perfektní příprava. Děkuji za pěkný den.

Petr K.

Milý Víťo děkuji: – za vytržení ze stereotypu dnešních dnů, – za otevření mysli, – za inspirativní pohled na život. P.S: Pro mne spokojený život = stav mysli. Momentálně jsem spokojen, a to se může kdykoli změnit. Ale jsem připraven.

Zdeněk S.