NEMOC JAKO VÁŠ KOREKTOR, ZDRAVÍ JAKO VÁŠ MAJÁK

6 tajemství ke zdraví

NAJDĚTE KOREKTORY SVÉ CESTY
Více o programu

Zdraví je základ pro spokojený život. Víme ale, jak si ho udržet?

Nemoc nám indikuje špatný směr

Bolesti hlavy, nachlazení, zlomeniny, chronické bolesti, rakovina. Nemoc vnímáme především jako příčinu našeho smutku, podrážděnosti nebo zoufalství. Opak je však pravdou. Nemoc může být důsledkem toho, že jsme někde vykročili špatným směrem. Nemoc nám může přijít na pomoc, abychom se zastavili a zvážili, zda jsme se neodchýlili od svého životního poslání.

Máte pocit, že nestíháte?

Jste neustále nachlazení nebo máte trvalé bolesti páteře, kloubů?

Vstáváte ráno s pocitem, že byste raději zůstali ležet v posteli?

Že tyto “stavy” jsou přece normální? NIKOLIV.

Nenechte si světem nalhat, že brát prášky a cítit se mizerně je přirozený stav. Ani věk není výmluva. Přijměme zodpovědnost a chtějme změnit sebe a tím i svět kolem nás.  

Objevte 
6 tajemství ke zdraví.

 

Využijte unikátní preventivně-léčebný vzdělávací program 

6 TAJEMSTVÍ KE ZDRAVÍ

Co je cílem programu?

Cílem programu je individuální uvědomění člověka o zásadních životních principech, které směřuji k aktivnímu, spokojenému a zdravému životu.

 

Téma zdraví

Zdraví je jedním ze zásadních stimulů k případným změnám životních postojů. V tomto programu je však Zdraví vnímáno jako následný korektor po části sebeidentifikace a identifikace individuální životní cesty.

 

Obsah programu

Program se skládá ze 3 workshopů, kde se hlavní akcent zaměřuje na hledání osobních odpovědí a diskuzí účastníků v počtem  limitované skupině. K dispozici je následný individuální Životní a zdravotní koučink v oblasti zdraví a životních principů.

 

Workshop č.1

 

Sebeidentifikace

Všichni chceme být zdraví a spokojení, ale někdy si neuvědomujeme, kdo to je, kdo chce být zdráv. S uvědoměním lidské základny, z čeho vychází, co ji tvoří a jak funguje propojení s „vnitřkem a vnějškem“, si snáze ordinujeme aktivity vedoucí ke zdraví, tvoření a vůbec místa k životu.

Workshop je celodenní
od 09.00 – 16.00 hod.

Workshop č.2

 

Individuální cesta

Když máme identifikovanou svou základnu, můžeme pracovat na identifikaci životní cesty. Co mám dělat, aby mě to bavilo, byl jsem v tom dobrý, užitečný pro druhé, vydělal jsem peníze a přitom jsem byl zdráv?

Pojďte si rozsvítit svou životní ranvej.

Workshop je celodenní
od 09.00 – 16.00 hod.

Workshop č.3

 

Korektory zdraví a nemoci

Jasně, že můžu z ranveje sjet, to je život. Ale je zbytečné dělat opakovaně stejné chyby. Ladění životní cesty probíhá kontinuálně a jejími korektory jsou nemoci nebo lépe, stálé zdraví. Prevence zdraví je vnímání vlastního života jako toho nejdůležitější, co mám dělat. Jak na to? Máme návrh.

Workshop je celodenní
od 09.00 – 16.00 hod.

ZAPOJTE SE DO PROGRAMU

A VYDEJTE SE NA CESTU KE ZDRAVÍ

 

Cena programu: 4.950 Kč + DPH (5.990 Kč vč. DPH) / os.

Do života si přitahujeme i to, čeho se bojíme. Přestaňme se bát.

Rakovina

Rakovina představuje hluboký zármutek, nezpracované zranění, zážitek šoku blokuje vlastní obranné síly a stává se původnem nemocí. Rakovina začíná imunologicky po zhroucení obrany. Představuje životní problém, který si člověk nepřiznává a který ho ničí, připravuje základnu pro nemoc. Člověk se odchýlil od vlastní cesty.” Zdroj: Nemoc jako symbol – Rüdiger Dahlke

Nečekejme na vážné nemoci.

Vykročme správným směrem už dnes.

Věnujte 3 dny svému zdraví

Základními kameny pro dlouhodobou spokojenost je poznávání vlastního potenciálu, poznání své role v životě, spojené s tvůrčí aktivitou, která je užitečná a smysluplná pro sebe a pro druhé. Vzhledem k tomu, že jsme zavaleni mnohými informacemi, podněty, povinnostmi, tak se velmi jednoduše děje, že čas na sebe, jakože opravdu na sebe, nemáme. Co z toho vyplývá? Tak to ví, každý sám za sebe…

Věnujte 3x 1 den sami sobě, svému Zdraví, nalezení odpovědí a své životní cesty.

Reference účastníků programu

Téma, které je pro většinu lidí velmi obtížné na uchopení, bylo zasazeno tak, aby si v něm každý našel TO SVÉ. Workshop vidím především na “otevírání hlav” a zamyšlení se nad sebou samým.  

Ivona G.

Super den. Poznání – vím, že nic nevím – co děláš, to dělej s láskou, spousta inspirace, ale vymyslet si to budu muset sama. Děkuji.

Hanka P.

Velká výzva k sebereflexi. Začátek nové cesty. Nebude jednoduchá, ale co nové je jednoduché. Ani chvíli jsem se nenudil. Jeden z nenáročnějších seminářů, co jsem absolvoval.

Dalibor K.

Velmi se mi zde líbilo. Když je něco příjemné, čas utíká moc rychle. A tady to letělo neskutečně. Už je mi líto, že je pro dnes konec. Setkal jsem se dnes s úžasnými lidmi, mnoho mě toho obohatilo a budu z toho dlouho čerpat. Překvapilo mě, jak moc do hloubky lze zajít. Velmi propracovaný systém modulů a jejich návaznost. Objevil jsem věci, nad kterými jsem moc nepřemýšlel. Rád se zase příště přihlásím. Moc děkuji za vše.

Lukáš U.

Pro mne to bylo srovnání a možná i konfrontace názorů na smysl existence. Konfrontace je vždy obohacující, protože i válec může být pro někoho kruh, pro jiného obdélník, záleží, ze které strany se dívá. Tady vidíme jen odraz skutečnosti. Ta pravá skutečnost nás teprve čeká. Alespoň já jsem o tom přesvědčená.

Ivon Š.

Pro mě velké naplnění, děkuji. Cítím se svobodně, lehce a SPOKOJENĚ. Došla jsem k hromadě uvědomění a teď “HURÁ” jdeme to vše aplikovat do reality. Vstříc krásnějším a spokojenějším zítřkům. Děkuji Ti moc za to, že jsi.

Bohdana B.

ZAPOJTE SE DO PROGRAMU

A VYDEJTE SE NA CESTU KE ZDRAVÍ

 

Cena programu: 4.950 Kč + DPH (5.990 Kč vč. DPH) / os.